facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 532 641 88 13                                    Whatsapp: 0 532 641 88 13                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

İnsanlığın varoluşuyla birlikte aslında bir yerlerden başka bir yere taşınma işlemi de yani günümüz adı ile nakliyat işi de başlamış olmaktadır. Sefaköy evden eve nakliyat firması olarak tarihi bu kadar eskiye dayanan ve amacı insanlığa hizmet olan bu işi başarıyla yaptığımız için gurur duyuyoruz. Gelişen ve değişen dünyada bizde kendimizi geliştirdik ve değiştirdik. Eski usul taşımacılık anlayışını bir kenara bıraktığımız gibi her tür teknolojik alt yapımızı da en son sistem ile donattık.

Müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu iş ahlakı prensiplerimizden asla taviz vermedik. Her daim işimizi ciddiye aldık ve severek yaptık, zamanla bu istikrarlı gayretimizi bizi günümüzde en çok tercih edilen firma olmamız konumuna getirmiştir. Nakliyat işi kesinlikle hafife almamanız gereken bir iş olup, asla tanımadığınız kişi ya da kişiler yaptırmayınız. Sefaköy nakliyat ekibi olarak birçok müşterimizin bu tarz taşımacılıklar neticesinde mağduriyet yaşadığına şahit olduk.

Mağduriyet yaşadıklarına şahit olduk dedik, çünkü bu kişilere parasını kaptıran birçok vatandaşımız olmuştur. Bunun haricinde nakliyat için gelenlerde hala eski usul taşımacılık yöntemleri yapmakta olup, müşterilerin birçoğunun mobilyasına ya da beyaz eşyasına taşıma esnasında maddi zarar vermiştir. Bu tarz nakliyecilik yapanlar verdikleri zararı asla üstlenmeyip tamamen maddi külfeti sizin üzerinize bırakırlar. Böylece hem nakliye ücreti vermektesiniz hem de maddi açıdan zarara uğrayan eşyalarınızın tamir ücretini ödemektesiniz. Peki Sefaköy nakliyat olarak nasıl çalışmaktayız?

Sefaköy Nakliyat Farkı Kalitesi

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve her daim müşteri merkezli çalışan firmamız, yapmış olduğu bütün nakliyat işlemlerini faturalı yapmaktadır. Böylece devletine vergisini ödemiş olmakta ve yatığı bütün işlerini resmiyete bağlamaktadır. Sefaköy nakliye şirketleri arasında en çok tercih edilme sebeplerimizden bir diğeri de yapmış olduğumuz bütün taşımacılık işlemlerini garantili yapmamızdır. Evet her tür nakliyat işimizi garantili olarak yapmaktayız.

Böylece iş yaptığımız vatandaşlarımızın taşınacak olan bütün eşyalarını firma olarak sigortalamakta ve nakliyat sırasında yaşanacak her tür maddi zararın bütün masrafını firma üstlenmektedir. Yani hiçbir şekilde müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Araçlarımız son model olup tamamı kapalı kasa sistem olmaktadır. Eşyalarınız nakliyat sırasında asla toz, yağmur veya güneş gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Sahada çalıştığımız elemanların tamamı ise alanında profesyonel olup her biri işini en iyi yapan deneyimli ustalardan oluşmaktadır.

Bütün bu kaliteli ve garantili hizmeti Sefaköy taşıma fiyatları arasında en uygun olan fiyat üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ücreti noktasında bizden daha uygun olan başka bir firma daha bulmanız imkansızdır. Nakliyat işlerimizde bütün eşyalarınızı en sağlam olacak biçimde paketliyor ve yeni adresinizde de sizlere eşyalarınızın tamamını kullanımınıza hazır şekilde teslim ediyoruz. Bütün bu kaliteli ve uygun fiyata hizmeti sizlere Sefaköy nakliyat farkıyla sunmaktayız.

Daha fazlası için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
https://www.sefakoynakliyat.net/

Ara
Teklif Al