facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Rami Evden Eve Nakliyat

Rami Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eyüp’e bağlı olan Rami büyük ve tarihi semtlerimizden biridir. Özellikle ev taşımanın yoğun olarak gerçekleştiği bölgede evden eve nakliyat şirketimiz çok sayıda ev taşıma faaliyetleri gerçekleştirmiş olup yaptığı hemen hemen tüm taşıma işlerinden olumlu geri dönüşler aldı. Sizlere verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimizi en iyi ve en kusursuz şekilde gerçekleştirmek için gereken tüm önlem ve tedbirleri almaktayız.

İstanbul genelinde çok sayıda ev taşıma işlemi yapmış olan Rami taşıma ekiplerimiz ev eşyası taşıma konusunda oldukça deneyime sahiptir. Bu deneyimlerin fazlalığı tecrübe ve kaliteli iş olarak bizi büyütmekte olup sizlerin kusursuz bir taşınma yaşamanızda da oldukça faydası var.

Taşıma ekiplerimizin sizlere verdikleri taşıma hizmeti arasında eşyalarınızı ambalaj ve paketleme, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın sökülüp ambalajlanması vs. Sizler ile anlaştığımız tek fiyat üzerinden bütün işlemleri bünyemizdeki personellerimiz çözmektedir. Sizlere asla taşınma sonra ekstra masraflar çıkartılmamaktadır.

Özellikle Rami bölgesinde yoğun çalışmalarını devam ettiren firmamız sizlere kaliteli hizmeti çok uygun taşıma fiyatları ile Sunmaktadır. Rami evden eve nakliyat firması olarak taşıdıklarımızın birer eşya değil, aslında sizlerin birer anısı olduğu bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu nedenle işimizi daha çok önemsiyor, taşıdıklarımıza ayrı bir anlam katıyoruz.

Günümüz toplumunda evden eve nakliyat firması seçerken sadece fiyatlara bakılarak gerekli önemin gösterilmemesi, iş esnasında ve sonrasında da bir takım olumsuzlukların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle ev taşıma firması seçerken öncelikle, firmanın memnun müşteri durumunu incelemek daha yararlı olacaktır.

Rami evden eve taşımacılık firması olarak, her zaman profesyonel hizmet kalitesine üst düzey önem vermekteyiz. Sektörde profesyonel anlamda adım atmanın müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyetinin ise daha büyük başarılar getirdiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde yerini alan firmamız, tüm ekipman ve personeli ile profesyonel hizmet sunumuna uygun donanım, bilgi ve birikime sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, sektöre ait taşımacılık hizmetinin yanı sıra sektördeki yan iş kollarında da hizmet vererek, müşterilerimize başka arayışlara gerek bırakmadan hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyat işlerinizde sunduğumuz bir hizmette, evlerinizde bulunan sabit eşyalarınızın sökülmesi ve yeni yerine montaj edilmesini kapsamaktadır. Tamamen uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen bu işlemlerde kullanılan el aletleri, profesyonel el aletleri olup yanlış aletlerinin kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek zararları engellemektedir. Aynı zamanda yapılacak amatör işlemler neticesinde de eşyalarınızın zarar görmesinin önüne, bu şekilde geçirmektedir. Siz değerli müşterilerimizin talep etmesi doğrultusunda verdiğimiz bu hizmet, daha sağlıklı bir taşınma sürecinin parçası olmaktadır.

Rami Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Rami Evden Eve Nakliyat firmaları arasında sigortalı nakliyat hizmeti veren tek firmayız desek yeridir. Öncelikle taşıma esnasında doğabilecek tüm zararlara karşı gerekli tedbirleri alacağımızın sözünü veriyoruz. Nakliyat sırasında eşyalarınızda oluşabilecek darbelenme, çizilme, kırılma gibi bir çok riske karşı özel ambalajlama kullanmaktayız. Beyaz eşya ve özel parça eşyalarınız var ise ayrıca paketlemekteyiz.

Evden eve nakliyat kişilerin ve kuruluşların verdiği hizmet kalitesine göre fiyat belirledikleri bir sektördür. Bu yüzden çok farklı fiyat bilgileri edinmeniz mümkün. Ancak her zaman fiyat hizmet kalitesi ile eşit orandadır. Yani ucuz fiyat alalım diye yapmış olduğunuz araştırma sonucunda karşınıza çıkabilecek durumlar şöyle olur;

  • Ev taşıma konusunda hiçbir deneyimi, bilgisi olmayan yabancı uyruklu personeller,
  • Doğru ambalajlama yapılmamış mobilya, mobilyaların taşıma sırasında çizilmesi, hasar alması,
  • Mobilya durumunuza göre araç tahsis edilmemesi yüzünden eşyalarınızın 2 seferde taşınması. Bu taşınma işleminin süresini oldukça uzun tutar.
  • Taşınmadan sonra bina içi duvarlarında oluşan hasarlar, mobilyalarınızdaki hasarlar
  • Taşınma işleminin bitmesi ile karşınıza çıkması büyük olasılık olan ekstra nakliye ücretleri

Bunlar sizlerin ucuz nakliye diye aratıp bulmanız ve evinizin taşıması için çalıştığınız a şirketi. Ucuz fiyat eşittir ucuz işçilik ve size pahalı gelen b şirketi sonuç itibarı ile daha ucuza gelmiş olmakta.

Ara
Teklif Al