facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Bayrampaşa Parça Eşya Taşıma

Bayrampaşa Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerini kusursuz bir şekilde verdiğimiz Bayrampaşa bölgesinde taşınmasını istediğiniz parça eşyaların güvenli taşınması için yapmakta olduğumuz kolileme ve ambalajlama işlemi ile parça eşyalarınıza zarar gelmeden yeni adresine ulaştırmaktayız.

Kırılır eşyalarınızın doğru bir şekilde kolilenmesi eşyalarınız için oldukça önemlidir. Yanlış paketlenme yada kolilenmesi ile araç içinde herhangi bir devrilme yaşanmasa da bardak, tabak gibi eşyalarınızın kırılabilme riski vardır. Bu konuda sizlere gönderdiğimiz uzman ekiplerimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Taşıma, montaj ve paketleme konusunda 15 yıl kadar deneyime sahip olan ekiplerimiz size en doğru şekilde paketlemeyi göstereceklerdir.

Maddi yada manevi değeri olan eşyalarınızın özenle taşınması, korunması sizin kadar bizim içinde önemli. Sizlere verdiğimiz hizmetlerin sonucunda bir sıkıntı yaşamanız önce bizi üzecektir. Bayrampaşa bölgesinde yaptığımız kusursuz taşımalar sayesinde çok fazla olumlu geri dönüş almaktayız. Kısa bir sürede çok fazla adımızdan söz edilir oldu. Bu size verdiğimiz hizmetin kalitesinin bir sonucudur.

Sizlerden istediğimiz taşınmadan önce bir de bizim çözümlerimizi değerlendirmeniz olmaktadır. Nakliye fiyatlarının çok pahalı olduğu bu zamanlarda size en iyi çözümü en uygun fiyattan vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Küçük ve hafif boyutlu dosya, evrak ya da farklı ürünlerin istenen adreslere ulaştırılması, daha çok kurye hizmetleri ile sınırlı malzemeleri kapsamaktadır. Ancak daha büyük boyutlu olan ev ya da ofis eşyalarındaki bazı ürünlerde, şehir içi ya da şehir dışına ulaştırılması gerekebilmektedir. Bahsedilen durumlar için parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sağlayan Bayrampaşa firmamız, şehir ya da adres fark etmeden ürünlerinizi sorunsuz şekilde ambalajlamaktadır. Diğer müşterilerimizin vermiş olduğu parça eşya taşımacılığı siparişlerinde kullanılan araçlara yüklenen parça eşyalarınız, tam zamanında hatasız şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Uygun fiyat tarifeleri ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan kadromuz, bunun dışında fuar taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerinde de çözümler üretiyor.

İşinin ehli ve güvenilir kadromuz tarafından Bayrampaşa parça eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan firmamız, boyut ya da özellikle fark etmeksizin her çeşit eşyalarınızı parça halinde istediğiniz bölgelere ulaştırmaktadır. Gönderilecek olan parça eşyaların özelliği ve boyutlarına göre etkili ambalajlama hizmeti yapılmakta ve diğer parça eşya gönderimi yapılacak olan eşyalar ile özel araçlara yerleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçilmektedir. Bayrampaşa Parça eşyaların taşınma işlemlerinden farklı olarak asansörlü eşya taşıma ya da kurumsal taşımacılık hizmetleri de firmamızca karşılanmaktadır. Tüm eşyaların taşınma sırasında güvenliği tamamen firmamıza ait olup, tüm eşyaların garantili olarak taşınması sağlanmaktadır.

Bayrampaşa Nakliyat olarak Nakliye hizmetleri günümüzde yepyeni şekillere büründü, hizmet kalitesi arttı ve müşteri memnuniyeti en önemli madde haline geldi. Taşınma süreci başladığında, yüklü bir eşya karşımıza çıkar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmamız sayesinde eşyaların yeni adrese ulaştırılmasında gereken araç ve ekip belirlenir. Kimi zaman da söz konusu olan parça nakliye olmaktadır. Küçük bir eşyanın veya eşya grubunun yeni adresine nakliyesi olarak açıklayabileceğimiz bu süreç hakkında, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizden tam destek alabilirsiniz.

Şirketimiz tarafından sunulan bu hizmet öncesi, şirketimiz çalışanları ile iletişime geçip ne kadar eşyanın taşınacağı, taşınacak yerler arsındaki mesafeyi çıkarıp size uygun olan bir bütçe çıkarmaktadır. Anlaşma durumunda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bayrampaşa'da Parça eşya taşımak hem bütçe olarak insanları zorlamaz hemde kolayca gerçekleştirilir. Şirketimiz tarafından taşınma esnasında, taşınan eşyalara zarar gelmesi durumunda ise maddi olarak karşılığını temin etmekteyiz. Çeyiz Eşyası, Mutfak Eşyası İstanbul'dan heryere evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Ara
Teklif Al