facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat sektöründe oldukça fazla firma bulunan ülkemizde ev taşıma için aradığınız hemen hemen tüm firmalardan farklı taşıma ücretleri almanız çok normal. Standart bir fiyatı olmayan evden eve nakliyat hizmeti için genel olarak tercih edilen ucuz firmalar olmaktadır. Ancak ucuz firmaların fiyat düşürebilmek adına size sundukları ucuz işçilik karşısında taşınma sonucunda gerek eşyalarınızın hasar alması gerek taşıyan personelin ev taşıma deneyimi olmaması gibi etkenler yüzünden maddi ve manevi daha fazla zarar uğramış durumda kalırsınız.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat firmamız sizleri bu tip ucuz fiyatları ile ucuz işçilik hizmeti veren firmalara dikkat etmenizi önermekte. Bizler 5 nakliye aracı ve 5 er kişilikten oluşan taşıma ekiplerimiz ile 15 yıldır ayda 50 den fazla ev taşımakta olup deneyim ve kalite adına size en fazla referansı sunabilecek evden eve nakliyat hizmetini ustalıkla veren firmaların en başında yer almaktayız.

Ev taşımak çok zahmetli ve stresli olan bir durumdur. Sizlerin taşınma derdinizi en kolay hale getiren firmamız maddi anlamda en uygun şartları sunmaktadır. Bir çok evden eve nakliyat firmasının ücret mantığı ile çalışma şeklinden nazaran bizim önceliğimiz sizleri maddi yada manevi zarara uğratmadan, zaman kaybına uğratmadan, karşınıza ekstra masraflar çıkartmadan evinizi taşınabilecek en iyi şekilde taşımaktır. Bu hizmetimiz için kendimizden ödün vermediğimiz evden eve nakliyat standartlarımız mevcut.

Bu standartların başlıcaları;

  • 1- Eviniz ve eşyanızın durumuna göre taşınma planı hazırlamak. Size en uygun aracı ve ekibi tahsis etmek.
  • 2- Evinizde demonte edilmesi geren mobilyaları ve sökülmesi gereken beyaz eşyaların tespitini yapıp konusunda uzman personeli görevlendirmek.
  • 3- Sökülen mobilya ve beyaz eşyaların taşınma esnasında zarar almaması, çizilmemesi, kırılmaması için ambalajlama ve paketleme işlemini gerektiği gibi yaptırmak.
  • 4- Eşyaların taşıma işlemini ev taşıma konusunda 15 yıl deneyime sahip elemanlara yaptırmak ki bu en önemlisidir. Eşyanıza ve bina içinde duvarlara zarar gelmemesi için önemlidir.
  • 5- Nakliye aracının içine boşluk kalmayacak şekilde dizilip, sağlamlaştırma işleminin yapılması. Böylece yolculuk sırasında eşyalarınızın devrilip kırılma riski ortadan kalkar.
  • 6- Aynı özenle yeni evinize taşınması ve verdiğiniz direktifler konusunda dizilmesi.
  • 7- Sökülmüş olan mobilya ve beyaz eşyalarınızın yerine takılıp, birleştirilmesi. Size çalışır halde teslim edilmesi.

Bu bizim firmamızın evden eve nakliyat standartlarını oluşturmaktadır. Tüm çalışan ekiplerimiz içinde mobilya ustamız, ambalajlama ve paketleme ustamız, deneyimli taşıma personellerimiz mevcuttur. Ekiplerimiz eşyanızın yoğunluğuna göre 4-5-6 kişiden oluşmaktadır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi önceliğimiz yeni evinize güvenli bir şekilde taşınmanız ve size taşınma sonrası oluşabilecek ekstra masraflar ile karşılaşmamanız. İSTANBUL,

Bayrampaşa Nakliyat Firması

BAYRAMPAŞA bölgesinde Evden Eve Nakliyat hizmetlerini uzman taşıma ekiplerimiz ve ev taşıma için özel dizayn edilmiş nakliye araçlarımız ile yapmaktayız. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü firmalardan biri olan şirketimiz sizlerin sorunsuz bir taşınma yaşamanız için gereken her türlü özveriyi göstermektedir.

Özellikle Bayrampaşa bölgesinde ki müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini kazanmak bizler için çok önemlidir. Bu uğurda sizlere sunduğumuz sorunsuz EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerimiz içinde;

Eşyanızın durumuna göre tek seferde yükleme yapılacak olan aracı ve personel sayısını belirlemek. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın söküm işlemi ve yeni evinizde birleştirme işlemlerini yapmak için her ekipte uzman mobilya ustası bulundurmak. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması ve oluşabilecek zararları önlemek amaçlı ambalajlama ve paketleme işlemlerini yapmak. Ev taşıma konusunda en az 15 yıl deneyimli taşıma ekipleri ile eşyalarınızı sorunsuz taşımak.

Yeni evinizde istediğiniz düzende eşyalarınızı dizmek ve beyaz eşyaların bağlantılarını yapıp size çalışır halde teslim etmek. BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT olarak tüm ev taşıma faaliyetlerimizde sizlere maddeler halinde sunduğumuz eylemleri ev taşıma standartlarımız olarak belirledik. Kaliteli işçiliğimiz sizi taşınma sonrasında bir çok zarardan kurtaracaktır.

Ev taşıma şirketleri içinde çok farklı nakliye fiyatları bulabileceğiniz günümüzde sizlere bizim gibi kaliteli işçilik sunabilecek çok az sayıda nakliye firması bulunmakta. Oldukça uygun fiyatlar ile evinizi taşıtmanız ile taşınma işleminiz henüz bitmeden bir çok problem ile karşı karşıya kalmanız mümkün. Deneyimli taşıma ekiplerinin sizlere sağladığı rahatlığı yabancı uyruklu ve ev taşıma tecrübesi olmayan kişilerde bulmanız imkansız.

Ucuz taşınma niyeti ile anlaştığınız firma ve taşıma personelleri ile ev taşıma hizmetini çok uygun fiyatla yaptırabileceğiniz bir gerçek olup taşınma sonrasındaki eşyalarınızın durumu, çizikleri, kırılmaları, bina duvarlarına verilen hasarı gibi problemler sizleri aslında daha da zarara uğrattığını gerçeği ile karşı karşıya kalırsınız. Ucuz nakliye şirketi ile fiyat açısından çalışmanız sonucu karşınıza çıkan ekstra masraflar, bizim size sunduğumuz kaliteli işçilik ve fiyat teklifimizden çok daha fazla olacaktır.

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT sizlere kaliteli işçiliği ev taşıma konusunda en az 15 yıllık deneyimli taşıma ekipleri ile en uygun fiyatlarla sunmakta. Taşınmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçip sizin için hazırladığımız taşınma programını ve buna dayanarak verebileceğimiz en uygun fiyat teklifini değerlendirmenizi öneriyoruz.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz bölge içinde sizler açısından oluşabilecek ekstra masraflar ve zaman kaybı ile ilgili detaylı olarak bizimle iletişime geçip öğrenebileceğiniz gibi kısa ve öz açıklama olacak şekilde bu durumları sizlere anlatıyoruz.

Bayrampaşa semtlerinde ki tüm mahalleler için sizlere sunduğumuz ev taşıma standartları ve evden eve nakliyat fiyatlarımız aynıdır. Ev taşıma fiyatları arasındaki farkların oluşmasının başlıca etkenlerinden biri nakliye aracımızın evinize olan mesafesidir. Bir çok mahalle ve sokak içinde aracın konumu eşya taşıdığımız evinize yakın olamamakla birlikte bu mesafe boyunca taşıma ekiplerimiz eşyalarınızı gerek sırtında yada 2 kişi ağırlık paylaşımı yaparak taşımaktadır. Bu durum fazladan zaman kaybı ve güç gerektirdiği için ev taşıma ücretimize ek masraf olarak yansıtılmaktadır. Tersi durumunda ise aracımız kapınızın önüne kadar yanaşabildiği zaman sizlere hiçbir ek ücret isteği bulunmadan ilk anlaştığımız taşıma fiyatı ve standartlarımızda olan tüm hizmetler için ödeyeceğiniz bedel aynıdır.

Bayrampaşa Sigortalı Nakliyeci

Bayrampaşa bölgesinde eviniz taşınmadan önce sigorta yapılmaktadır. Taşınma işlemleri için firmamız ile iletişime geçtiğinizde taşınma süreciniz başlar. Bu süreçte firmamızdan yetkili bir kişi verdiğiniz adrese gelerek öncelikle eşyalarınız için bir tespit yapılır. Sizlerden taşınacak olan eşyalarınız, taşınmanın yapılacağı yer ve zaman hakkında bilgiler alınır. Bunun sonucunda kaç kişinin eşyaları taşıyacağı ve hangi aracın kullanılacağı kararlaştırılır. Ayrıca exper yetkilimiz taşınacak olan eşyalarınızı anlaşmalı sigorta kurumumuz ile bu işlemi başlatır. Bu şekilde eşyalarınız taşınmadan önce sigorta kapsamından yararlanabileceksiniz.

Bayrampaşa nakliyat ile eşyalarınız sigortadan yararlanabilirsiniz. Anlaşma tamamlandıktan sonra firmamız tarafından yetkilendirilmiş taşıma elemanlarını belirttiğimiz adrese gelerek evden eve taşıma işi yapılacak olan eşyalarınız tek tek uygun aracımıza yerleştirilir. Personellerimiz eşyanızı taşımadan önce ambalajlama ve paketleme işlerini yapmaktadırlar. Sökülecek olan eşyalarınız varsa mobilya ustamız eşyalarınızı söküp yine aynı şekilde yeni evinizde de monte etmektedir. Ambalajlama ve paketlememizde ki amaç eşyalarınıza herhangi bir çizik, taşıma sırasında çarpma, kırılma gibi sorunlarla karşılaşmamız için eşyalarınızı sağlama alırız. Ayrıca herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında sizleri asla mağdur etmemekteyiz. Gerekli ne varsa firmamız tarafından yapılır. Sigortalı olan eşyalarınız zarar gördüğünde sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Bizi tercih etmelisiniz ÇÜNKÜ diğer nakliye şirketleri eşyalarınızı taşımadan önce sigorta yapmaktadır. Ayrıca taşıma sırasında da ambalajlama, paketleme gibi ürünler asla kullanmaktadırlar. Buda çoğu eşyalarınıza %100 olarak zarar vermektedir. Böylece bu tip nakliyeciler sizi daha çok zarar sokmakta olup, daha çok stres yaşamanızı sağlar. Biz Bayrampaşa nakliyat olarak 15 yıldan beridir evden eve taşıma, ofis taşıma, şehir içi, şehirlerarası taşımacılıkta ki tüm eşyalarınız önce sigortalanır. Böylece asla eşyalarınıza zarar gelmeyecektir ve sizlere de stressiz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz. 15 yıllık deneyim ile önceki nakliye taşımacılığımızda herhangi bir şekilde taşınma sırasında asla eşyalara zarar gelmemiştir. Çünkü nakliye konusunda 5 yıllık deneyimli ekibimiz ile çalışmakta olup, eşyalarınızın taşınma planını önceden yapmaktayız. Böylece kusursuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.

Siz de eşyalarınızın zarar gelmesini istemiyorsanız. Bizleri web adresimizden referanslarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınıza yapacağımız sigorta ve eşya planımızı incelemiş olursunuz.

Bayrampaşa İçi Ev Taşıma

Bayrampaşa nakliyat olarak evden eve taşımacılığı uzman, deneyimli, sigortalı, kadrolu elemanlarıyla evden eve eşya taşıma pratik bir halde yapılmaktadır.

Bayrampaşa içi ev taşıma da işimizi gerekli tüm yasal yollardan düzgün bir şekilde yapmaktayız. Deneyimli personellerimiz en az 5 yıl deneyimli olup eğitim sürecinden geçtikten sonra bizimle çalışmaktadırlar. Şoförlerimizin en az 5 yıl araç kullanımı için sağlam bir belgesi olan kişileri tercih etmekteyiz. Montaj konusunda uzman ustalarımız ile mesleğini denetleyerek uygun olan kişilerle çalışmaktayız. Biz ekibimiz ile birlikte güler yüzlü, işinde sorumluluk sahibi, yardımsever, müşteri memnuniyet uyumlu özel kişilerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de bizi tercih etmenizde en güzel kusursuz taşımacılığı bizlerde göreceksiniz.

Bayrampaşa içi ev taşıma bizimle artık çok daha kolay. Bayrampaşa içi ev taşıma işleminiz de öncelikle taşınma günü gelmeden eşya taşımaya gidecek ekibimizle planlı bir şekilde konuşulur. Daha sonra uygun aracımızın tüm bakımı ve temizliği yapılır. Uygun olan eşya ambalajlama, paketleme, streç film ve koliler hazırlanır. Eşya taşınma günü belli bir saat içinde gelmeden önce sizleri arayarak bilgi alınır. Sizlerinde istediği bir taşıma gerçekleştirmek için önceden not tutulup, bu plan doğrultusunda personellerimiz hareket eder. Böylece sizler için kusursuz, sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz.

Bayrampaşa içi ev taşıma da her şeyi zamanında ve sırasıyla yapıyoruz. İlk olarak bayrampaşa içinde bulunan evinize ücretsiz expertiz ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın planını yapmaktadırlar. Ücretsiz expertizimizin gelmesinin nedeni; eşyayı tam olarak görüp eşyaya uygun araç temin etmek, taşımada kullanılacak olan malzemeyi ve taşımada personel sayısını belirlemek için yapmaktayız. Aynı gün de beyaz eşyalarınız, yatak odası takımı, koltuklar vb. eşyalarınız ambalajlanır. Kırılacaklar ise önce streç filme sarılarak kolilere konulur. Daha sonra eşyalarınız uygun aracımıza yerleştirilip eşyalarınız yeni evinize gider. Yeni evinizde taşıma sırasında evde 1 kişi bulundurmanız personellerimiz için yararlı olacaktır. Çünkü Eşyalarınızın yerleşimi için sizlerin gösterdiği yerlere koymaktayız. Böylece düzenli olarak bir yerleşme gerçekleşecektir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bayrampaşa Nakliyat firmamız Evden Eve Nakliyat sektöründe verdiği hizmetler doğrultusunda sizlere en uygun ev taşıma fiyatları vermeye çalışmaktadır. Evden Eve taşınma oldukça zahmetli ve masraflı bir işlem olduğundan bu hizmeti olabildiğince maliyeti kurtatır şekilde sizlere fiyatlandırmaktayız. Verdiğimiz hizmetin arkasında duran bir firmayız ve bizim işimiz ev taşımak. Piyasa altında fiyatlar çekip size yabancı uyruklu 2-3 eleman göndermek bizim prensimizde mevcut değil. Böyle bir işçiliğin arkasında durulamaz. Bizde fiyat ve kalite TEKtir.

Genellikle karşılaşılan sorun taşınma işleminden sonra eşya zararları, bina içi zarar ve ekstra masraflar olmaktadır. Sonuç olarak tuttuğunuz ucuz nakliyeci bizden daha pahalıya gelir. Biz bunlara ödün vermeyiz. Bizi evden eve taşımacılıkta bir numara yapan da bu prensiplerimizdir. Önce güven, kaliteli hizmet. Bu ilkeleri ev taşıma konusunda ki deneyimlerimiz ile güçlendirdik. Sizden talebimiz taşınmadan önce bir de bizimle iletişime geçip size hazırlayacağımız planı ve fiyatlarımızı incelemeniz olur.

Ara
Teklif Al