facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 532 641 88 13                                    Whatsapp: 0 532 641 88 13                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmamız her zaman müşteri memnuniyetine odaklı olarak, hizmet vermekte olup evden eve nakliyat sürecini en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği avantajla, müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyoruz. Geniş kadromuz ile hizmet vermekteyiz ve bu şekilde işimizi her zaman tam zamanında sonuçlandırmakta olup ve kıymetli zamanınızın beklemek ile geçmesine izin vermiyoruz. Evinize yapacağımız ziyaret ile taşınma planı oluşturmakta ve bu plana tam olarak uymaktayız. Yetkili personelimiz ile bütün süreci koordine etmekteyiz ve taşınma sırasında olabilecek bütün aksilikler içinde önlem alıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetini de veriyoruz ve Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız her zaman modern teknolojiyi de kullanarak sizlere hizmet sunuyor.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız her zaman taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için çalışmalar yapıyoruz ve aynı zamanda da nakliyenin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Nakliye sırasında binanızın merdivenlerini veya asansörlerini kullanmıyoruz. Taşınma günü binanızın önüne getirdiğimiz portatif asansörlerimizi kurmakta ve eşyaların araçlara nakliyesini bu şekilde sağlamaktayız. Yeni adreste de gerektiğinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam özen gösteriyoruz. Eşyaların güvende olarak taşınması için ayrıca bazı önlemleri de almaya önem veriyoruz. Eşyaları TSE standardında kaliteli malzeme ve özel teknikler ile paketleme ve ambalajlamasını yapıyoruz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesini ve yeni adreste montajının yapılmasını da sağlamak için uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Son Teknolojiye Sahip Araçlarımız

Firmamız her zaman yeniliklere dolu olmakta olup ve araçlarımız her zaman yeni model, kapalı kasa olacak şekilde araçlar kullanıyoruz. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırıyoruz. Sigorta desteği de sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Güvenilir nakliye ve kaliteli Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız sizlere en kaliteli hizmeti veren, güvenilir bir firma olmaktadır. Sizler için her zaman en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalar yapmaktayız. Firmamızın müşterilerimize verdiği sözlerinde her zaman arkasında durmakta olup ve taşınma sırasında da herhangi bir zaman kaybı yaşamalarına da izin vermemekteyiz.

En Uygun Fiyat Avantajı

Firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için kar marjını düşük tutmakta olup ve nakliyatı en uygun fiyata sizlere sunmuş oluyoruz. Firmamız nakliyat durumlarının farklı olduğundan dolayı telefon üzerinden fiyat verilmemektedir. Eşyalarınızı gördükten sonra verdiğimiz fiyat kesinleşir ve nakliyat esnasından herhangi bir ek masraflar çıkartmamaktayız. Hizmetimizden yararlanmanız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazlası için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
https://www.bahcelievlernakliyat.org/

Ara
Teklif Al